View all categories
View all categories
  • Your shopping cart is empty!

€ 24.95
€ 22.45 Consumer Card (10%)

Ex Tax: € 20.62
  • Entrepreneur: Earth Games
  • Product Code: 161201148
  • Availability: Delivery time 3-5 working days

14 days of reflection
Return on your own account

Shippingcosts for orders in Nederland:

- For all orders € 6.75 in. VAT shippingcost will be charged.

Shippingcosts for orders in Belgium:

- For all orders € 6.75 in. VAT shippingcost will be charged.

WAT IS HET PRECIES?

Het spel Denkdobbelen kun je gebruiken om kinderen aan het denken te zetten. Dat kan creatief denken zijn, maar ook filosofisch denken. Het spel is ontwikkeld om te gebruiken met kinderen van 4 t/m 12 jaar. Op het bordspel staan vier gedachtenwolken waar je woorden op kunt schrijven met whiteboard stift. Deze kun je ook weer makkelijk uitvegen. De woorden in de wolkjes vormen samen een zin of een vraag. Je stelt deze zinnen of vragen samen door te dobbelen met de dobbelstenen.

WAT KUN JE ERMEE?

Denkdobbelen kan worden gebruikt voor het maken van denkdobbelvragen, denkdobbelverhalen, denkdobbelgedichten of denkdobbeldrama. Bij alle toepassingen vul je in de wolken woorden in. Wat voor woorden en hoe deze te gebruiken, lees je in de gebruiksaanwijzing en op de site www.denkdobbelen.nl vind je ook voorbeelden en meer informatie.

WAT HEBBEN KINDEREN ERAAN?

Door te denkdobbelen leren kinderen op een speelse manier redeneren, creatief denken, outside-the-box-denken en fantaseren. Ook ontwikkelen ze hun gespreksvaardigheden en alle denkdobbelactiviteiten zijn goed voor de taalontwikkeling. Natuurlijk is het ook gewoon leuk en vaak grappig om te doen.
Toys and games
Type Coöperatief gezelschapsspel
Positive influence on verbeeldingskracht, creatief denken, sociaal- emotionele vaardigheden, communiceren, flexibel denken / van standpunt kunnen veranderen, jezelf en elkaar beter leren kennen, discusseren, luisteren, taalontwikkeling
Age 4 - 7 jaar , 8 - 10 jaar , 10 - 12 jaar, Jongeren
Running time Variabel
Number of players 1 speler , 2 - 4 spelers, 5 - 6 spelers , 7 - 8 spelers, 9 - 10 spelers, 12 of meer spelers
Author Fabien van Kempen
Language Nederlands
Publisher De Filosofiejuf
Size 8,7 x 5,6 x 1,9 cm
Hints Filosoferen is goed in te zetten voor het ontwikkelen van de denkvaardigheden, kritisch denken, taalontwikkeling, sociaal-emotionele vorming en creativiteit (out-of-the-boxdenken).

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Name
Email
Phone
Commentaar