View all categories
View all categories
  • Your shopping cart is empty!

€ 25.00
€ 22.50 Consumer Card (10%)

Ex Tax: € 20.66
  • Entrepreneur: Earth Games
  • Product Code: 161201136
  • Availability: Delivery time 3-5 working days

14 days of reflection
Return on your own account

Shippingcosts for orders in Nederland:

- For all orders € 6.75 in. VAT shippingcost will be charged.

Shippingcosts for orders in Belgium:

- For all orders € 6.75 in. VAT shippingcost will be charged.

Een coöperatief strategiespel van Jim Deacove, in Nederland uitgegeven door Zonnespel.
2 tot 5 spelers • vanaf 11 jaar • speelduur circa 60 minuten.

Een uitdagend coöperatief strategiespel voor kinderen vanaf ongeveer 11 jaar en voor volwassenen. Een spel met een spelduur van een uur wat tot aan het einde spannend blijft.

De spelers zijn vissers in een Chinees eilandenrijk. Ze vangen vis en leveren de juiste bestellingen af bij de eilanden. De vissers moeten alle eilanden bevoorraden voordat het stormseizoen is uitgebroken.

Archipel is een dynamisch spel waarbij de spelers tot het einde van het spel vooruit moeten kijken en hun zettten goed moeten plannen.

De vissers vangen 6 soorten vis en brengen deze naar de markt. Omdat elke vis zijn eigen aas heeft, lukt het niet altijd om de vissen meteen te vangen. En een haai kan er met je aas vandoor gaan!
Samen proberen de vissers alle markten te bevoorraden. Daar aangekomen kunnen ze in de winkel nieuwe brandstof, stormkleding, aas, e.d. halen.
Richting het einde van het spel komen er meer stormen die het varen moeilijker maken. Ook worden aas, brandstof en andere hulpmiddelen steeds schaarser.

Om de uitdagingen het hoofd te bieden zullen de spelers slim moeten samen werken. Dit samenwerken wordt mooi verbeeld doordat de spelers bij elkaar aan kunnen leggen en brandstof en aas aan elkaar over kunnen geven. Door dit slim te doen vergroten de spelers hun kansen om het spel te winnen.

ARCHIPEL is een zeer uitdagend strategiespel waarbij gezamenlijke planning en overleg centraal staat, het spel blijft tot aan het einde spannend!
Toys and games
Type Cooperative board game
Positive influence on collaborating, discussions, devise solutions, strategic thinking, logical thinking, planning, looking ahead, keep track, make decisions together, social-emotional skills, turn order, communicate, flexible thinking, change viewpoint
Age 10-12 Years, Youth, Adults
Running time 45 to 60 minutes
Number of players 2 - 4 spelers, 5 - 6 spelers
Author Jouke Korf
Language Dutch, English, German, French
Publisher Sunny Games
Size 31,6 x 22,6 x 4 cm
Hints In this game, the players have a different role each time by means of the task cards

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Name
Email
Phone
Commentaar